| Italiano Italiano | Español Español | Français Français | Русский Русский | Deutsch Deutsch | English English | Głos Głos | Gim. 3 Gim. 3 | Chór Chór | Przetargi Wynajem Przetargi Wynajem |
Reklama

Rocznik 2012 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 maja 2012 17:04

Rocznik 2012

Klasa III A
Wychowawca: Justyna Szczypek, Beata Szlom
Białek Rafał
Białowąs Martyna
Brzozowski Michał
Bujno Marcin
Gaik Aleksander
Gan Rafał
Golus Paweł
Grudzień Damian
Hanuszewicz Aleksandra
Jakubowska Justyna
Janeczek Małgorzata
Jasiocha Bartosz
Kalski Paweł
Kreft Joanna
Kulis Krzysztof
Łuczak Cezary
Mądry Michał
Mieczkowska Anna
Okonek Michał
Pinkasewicz Adam
Plantykow Marta
Pyra Justyna 
Pyrzewicz Tomasz
Rzepecki Wojciech
Sajko Agata
Siluk Katarzyna
Sugier Łukasz
Szpadziński Paweł
Tchórzko Kasper
Wnęk Kinga
Zieliński Zbigniew
Zinkowska Paulina


Klasa III B
Wychowawca: Adriana Sarnowska, Iwona Andrzejewska
Błeszyńska Emilia
Brzezińska Katarzyna
Chmielewski Sebastian
Chmielowiec Karolina
Deniziuk Joanna
Dubas Emilia
Dyda Julia
Gałat Magdalena
Gomulska Anna
Grabowska Agata
Grzegorczyk Martyna
Jakubczak Patrycja
Kierbić Aleksandra
Kuras Klaudia
Machura Maria
Maj Karina
Mariak Joanna
Matowski Andrzej
Nastalski Maciej
Okuniewska Monika
Patyna Marcin
Plecka Maja
Rękas Marta
Strzelecka Marta
Szaran Jacek
Szłapka Anna
Szymańska Patrycja
Uganowska Paulina
Woźniak Oskar
Zdrojewska Magdalena
Zubel Sara 



Klasa III C
Wychowawca: Małgorzata Zamorska-Hyła, Marek Nędzusiak
Bakalarz Agnieszka
Borucki Jakub
Chalimoniuk Magdalena
Chudzik Alicja
Głowacka Martyna
Gnaciński Paweł
Gołowacz Tomasz
Jakimiak Mateusz
Janiak Justyna
Knobelsdorf Dominika
Kowalski Jacek
Kusztal Mateusz
Lisek Magdalena
Mettel Wioleta
Michalak Marek
Nazarko Piotr
Niemasz Aleksandra
Romaniak Aleksandra
Smysło Aleksandra
Sobala Agnieszka
Stępień Wiktor
Targowski Filip
Telakowska Izabela
Tomczyk Damian
Wieczorek Anna
Wojciechowska Martyna
Woronowicz Kamila
Wójcik Małgorzata
Żmuda Wojciech



Klasa III D
Wychowawca: Piotr Sulik
Chwieduk Łukasz
Dąbrowska Patrycja
Jadziewicz Aleksandra
Klauziński Marek
Kos Sylwia
Lewandowska Paulina
Majewska Adriana
Mruk Patrycja
Obłąk Dominika
Pietrzak Mateusz
Skocelas Ilona
Stępień Alicja
Walkowiak Urszula
Wełk Albert
Woźniak Dominik 



Klasa III E
Wychowawca: Maciej Buławski
Bąk Mariusz
Bińczycka Hanna
Bojarojć Magdalena
Dziubałtowski Bartosz
Falkowski Michał
Fedoryniec Eliasz
Hop Mateusz
Kawalerowicz Marta
Kopiński Tomasz
Kozłowski Jakub
Laskowski Paweł
Lemańska Natalia
Lila Weronika
Marciszewicz Katarzyna
Marczyński Tomasz
Moroz Tomasz Paweł
Mularewicz Krzysztof
Roguszczak Joanna
Roskowińska Martyna
Rutowicz Izabela
Rymarczyk Ireneusz
Suchocka Dorota
Śmiechowski Paweł
Wawrzyńska Iga
Wieczorek Michał



Klasa III F
Wychowawca: Iwona Płóciennik
Antoszczak Paulina
Biela Rafał
Bruliński Mariusz
Celban Agata
Czekała Sara
Gołowacz Alicja
Jakubiak Paula
Kallaur Angelika
Karłowski Konrad
Kiepuszewska Marta
Kwaśnik Katarzyna
Lorentz Adriana
Piłczyńska Dominika
Polonis Vanessa
Religa Żaneta
Smentek Szymon
Stanisławska Paulina
Staniuk Marta
Syrnyk Martyna
Śliz Jakub
Śniegulska Martyna
Zawada Aleksandra
Złoch Sabina
Zubrzycka Ludwika

 
projekt