| Italiano Italiano | Español Español | Français Français | Русский Русский | Deutsch Deutsch | English English | Głos Głos | Gim. 3 Gim. 3 | Chór Chór | Przetargi Wynajem Przetargi Wynajem |
Reklama

Rocznik 2011 PDF Drukuj Email
piątek, 13 maja 2011 22:42

Rocznik 2011

Klasa III A
Wychowawca: Piotr Ziółkowski, Aneta Mikucka
Barszcz Krzysztof Czesław
Barszcz Piotr Anatoliusz
Bednarek Paweł
Gruszczyński Kamil
Grzelak Marcin Czesław
Grzeżułkowska Monika
Jasiocha Michał Wojciech
Jaśniak Maciej Paweł
Jażdżewska Kinga Maria
Juchum Rafał Jacek
Juzwa Wojciech Mikołaj
Kirko Marta Izabela
Klauziński Michał Paweł
Klimek Dominika
Kondracka Klara Róża
Kondziela Maciej
Korzeniewska Agnieszka Marta
Korzeniewski Konrad Jerzy
Kozłowska Maria Weronika
Krasnoborski Jan Jakub
Lipińska Wiktoria
Mizerska Justyna Marta
Nowak Arnold
Retkiewicz Marta
Serafin Michał
Skipor Joanna
Sołoduch Hanna Maria
Szpakowicz Patryk Marek
Szymanowicz Marek Krzysztof
Wyka Paulina Katarzyna
Zbela Sebastian Jan
Zdanowicz Alina


Klasa III B
Wychowawca: Elżbieta Piekarniak
Bola Magdalena
Brosz Michał
Czajkowski Krzysztof
Dudek Magdalena
Duszyńska Justyna
Garbicz Filip
Gortat Marcin
Górska Monika
Grochola Małgorzata
Hopało Jaśmina
Jasonek Jędrzej
Kallaur Klaudia
Kazusek Aleksandra
Konkol Monika
Kozak Jacek
Kóniczuk Filip
Lubarski Karol
Maniak Diana
Masełkowska Karolina
Mazur Aleksandra
Miłoszewski Nikodem
Ocha Natalia
Ostrowska Katarzyna
Pędzich Błażej
Prochownik Anna
Ringwelska Celestyna
Smorawska Anna
Storman Dawid
Szabat Michał
Świtek Aleksandra
Trawiński Mateusz
Wasylew Tomasz
Wrycz Żaneta
Żuralski Krzysztof



Klasa III C
Wychowawca: Dorota Kłos
Banaś Marta
Błażejewicz Aleksander
Borzyszkowska Aleksandra
Dudek Patryk
Dziubałtowska Sara
Gadziszewska Marta
Getler Milada
Janonis Hanna
Jasiński Mateusz
Jedynak Magda
Jędrzejewska Patrycja
Karski Łukasz
Kawka Tomasz
Komodołowicz Joanna
Kozoń Dominika
Kwiatkowska Aleksandra
Lehmann Sandra
Lewandowska Patrycja
Maruszak Natalia
Masłyk Małgorzata
Mazepus Agata
Mielniczek Karolina
Podlipna Paula
Rogozińska Karolina
Skowroński Cezary
Słumińska Olga
Sobczak Paulina
Szpiter Amadeusz
Wojtaszek Aleksandra
Zasiński Adam



Klasa III D
Wychowawca: Maria Rządkowska
Arcimowicz Anita
Bała Marta
Charko Krzysztof
Czapla Paulina
Ćmil Daria
Drozdowicz Monika
Dys Katarzyna
Dziewa Paulina
Grabowska Marta
Grzybicka Emilia
Jarocka Daria
Łukasik Monika
Majewski Oskar
Oliński Aleksander
Schismak Anna
Synak Olga
Wieczorek Katarzyna



Klasa III E
Wychowawca: Romuald Jakowczyk
Berdowska Krystyna
Ceranowicz Katarzyna
Chodyna Marlena
Freund Kamil
Gala Joanna
Grzybowski Łukasz
Hinca Mateusz
Ignatowicz Judyta
Jankowski Tomasz
Kosidło Bartosz
Kostuch Justyna
Kośmider Paweł
Kośmider Piotr
Laska Hanna
Łojko Jerzy
Myszczak Paweł
Paszkiewicz Jakub
Podoba Michał
Przybylska Renata
Przygoda Marek
Puziarski Piotr
Rosik Maciej
Rzeszutek Anna
Semeniuk Dymitr
Sikorski Paweł
Sitkiewicz Łukasz
Staniuk Stanisław
Stawasz Amadeusz
Stefanowski Piotr
Szmaciński Marcin
Wenta Mateusz
Wróblewski Michał
Zawora Amelia
Żabińska Paula



Klasa III F
Wychowawca: Iwona Ziółkowska, Iwona Andrzejewska
Brzozowska Anna
Ciepiel Agnieszka
Czerchawska Agata
Góralczyk Seweryn
Hajduczenia  Tomasz
Hołowienko Bartosz
Jakubczak Paulina
Klawikowska Natalia
Klein Lucyna
Konieczny Mateusz
Kordasz Magdalena
Kramarczyk Beata
Kulczycki Michał
Lipińska Dominika
Lis Franciszek
Markiewicz Agata
Muras Anna
Przewoźny Maksym
Strozińska Dominika
Studziński Michał
Szabat Daria
Tomicka Weronika
Tucholski Kamil
Ziółkowska Martyna

 
projekt